Ta strona wygląda tak kiepsko, ponieważ korzystasz z przeglądarki nie obsługującej ogólnie przyjętych standardów internetowych. Aby zobaczyć ją w pełnej krasie, zaktualizuj ją do wersji zgodnej z tymi standardami. Trwa to krótko i nic nie kosztuje.

Bractwo Matki Bożej Uzdrowienie Chorych przy parafii p.w. św. Kamila w Zabrzu, 41-800 Zabrze, ul. Dubiela 10; tel. +48 32 271-50-37Pisma Erygujące Bractwo Matki Bożej Uzdrowienie Chorych


1. Dekret Prowincjała Zakonu OO. Kamilianów powołujący do istnienia Bractwo Matki Bożej Uzdrowienie Chorych i mianujący O. Wojciecha Węglickiego na Moderatorem i Opiekunem

pismo1 wersja tekstowa lub pismo1scan skan oryginału (24 kB)

2. Dekret Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jana Wieczorka zatwierdzający Bractwo Matki Bożej Uzdrowienie Chorych

pismo2 wersja tekstowa lub pismo2scan skan oryginału (24 kB)

3. Dekret o odpuście zupełnym dla Członków Bractwa udzielony przez Jego Świątobliwość Papieża Jan Pawła II za pośrednictwem Penitencjarii Apostolskiej (w języku włoskim)

pismo3 wersja tekstowa lub pismo3scan skan oryginału (39 kB)

4. Dekret o odpuście zupełnym dla Członków Bractwa udzielony przez Jego Świątobliwość Papieża Jan Pawła II za pośrednictwem Penitencjarii Apostolskiej (tłumaczenie na język polski)

pismo4 wersja tekstowa lub pismo4scan skan oryginału (31kB)

5. Udzielenie odpustu cząstkowego odmawiającym "Akt oddania się wiernych w macierzyńską opiekę Maryi Uzdrowienie Chorych"

pismo5 wersja tekstowa lub pismo5scan skan oryginału (25 kB)

6. Zgoda na przeprowadzenie w parafii św. Jana Chrzciciela w Tarnowskich Górach peregrynacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienie Chorych.

pismo6 wersja tekstowa lub pismo6scan skan oryginału (26 kB)

2005-2006 © KAMILIANIE-ZABRZE.PL & Krzysztof Gawliczek